BackBack

VAZO E ZEZE 13.2X10.2CM SUGAR BOX ACACIA 0044/CODE 65.000.213

Lek 2,700 Lek 2,160

VAZO E ZEZE 13.2X10.2CM SUGAR BOX ACACIA 0044/ CODE 65.000.213

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO E ZEZE 13.2X10.2CM SUGAR BOX ACACIA 0044/

CODE 65.000.213

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.