SET 6 COPE PJATE ANTIPASTE 27CM TIFFANY WHITE /CODE RSW101K6

Lek 4,500 Lek 3,600

SET 6  COPE PJATE ANTIPASTE  27CM TIFFANY / CODE RSW101K6

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6  COPE PJATE ANTIPASTE  27CM TIFFANY /

CODE RSW101K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.