BackBack

SET PJATE E THELLE 6 COPE 24CM TIFFANY WHITE /CODE RSW102K6

Lek 4,500 Lek 3,600

SET PJATE E THELLE 6 COPE 24CM TIFFANY/ CODE RSW102K6

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATE E THELLE 6 COPE 24CM TIFFANY/

CODE RSW102K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.