MBAJTESE BUKE METAL BREAD BIN/CODE TEM110

Lek 4,000 Lek 3,200

MBAJTESE BUKE METAL BREAD BIN/ CODE TEM110 Reference: TEM108 Height:16,5Length:39,5Width:20

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE BUKE METAL BREAD BIN/

CODE TEM110

Reference:
TEM108
Height:16,5
Length:39,5
Width:20
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.