SET EMBELSIRE 7 COPE "RAMOS SMOKE " 34x23 / 19x17 CM/CODE AD9203

Lek 3,800 Lek 3,040

SET EMBELSIRE 7 COPE "RAMOS SMOKE " 34x23 / 19x17 CM/ CODE AD9203 6 PJATA EMBELSIRE 1 PJATANCE 

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET EMBELSIRE 7 COPE "RAMOS SMOKE " 34x23 / 19x17 CM/

CODE AD9203

6 PJATA EMBELSIRE

1 PJATANCE 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.