BackBack

SET EMBELSIRE 7 COPE "RAMOS AMBER" 34x23 / 19x17 CM/CODE AD9202

Lek 5,600 Lek 4,480

SET EMBELSIRE 7 COPE "RAMOS AMBER" 34x23 / 19x17 CM/ CODE AD9202 6 PJATA EMBELSIRE 1 PJATANCE 

Përshkrimi i Produktit

SET EMBELSIRE 7 COPE "RAMOS AMBER" 34x23 / 19x17 CM/

CODE AD9202

6 PJATA EMBELSIRE

1 PJATANCE 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.