BackBack

Tavoline oak-gold D41x40cm/CODE PAK199-000175

Lek 3,490

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë lisi-gold D41x40cm Tavolina e kafesë do të dekorojë bukur hapësirën tuaj të shtëpisë apo biznesit, Specifikimet: * E punuar me metal dhe MDF. * E disponueshme...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolinë  lisi-gold D41x40cm

Tavolina e kafesë  do të dekorojë bukur hapësirën tuaj të shtëpisë apo biznesit,

Specifikimet:
* E punuar me metal dhe MDF.
* E disponueshme në ngjyrë të artë-lisi.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 41 cm
Thellësia: 41 cm
Lartësia: 40 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Net Weight product 1.7
Lenght product 41
Width product 41
Height product 40
Material METAL - MDF
Color GOLDEN - OAK
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 9
Dimension package 40.5x41x102
CBM pcs 0.0188
CBM package 0.169
Real Weight product 1.7
Volume weight product 3.763
Comments ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 9 ΤΕΜΑΧΙΩΝ

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.