LEKUNDESE garden swing hanging 125x104x200cm/code PAK131-000010

Lek 29,900 Lek 26,900

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  LEKUNDESE  Një lëkundje kopshti me një dizajn të veçantë që do t'i japë hapësirës tuaj një ajër rinovimi. LADY është tendenca më e fundit në dizajnin...

E shitur

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE

 LEKUNDESE 

Një lëkundje kopshti me një dizajn të veçantë që do t'i japë hapësirës tuaj një ajër rinovimi. LADY është tendenca më e fundit në dizajnin modern dhe ju premton momente relaksi dhe qetësie absolute.

Specifikimet:
Kornizë e qëndrueshme prej metali të cilësisë së lartë me rezistencë të madhe ndaj konsumit. Ndërtim i fortë i përshtatshëm për t'u përdorur në kopshtin ose ballkonin tuaj. Ngjyra: Gri e erret 
Veshje PE Rattan me ngjyrë natyrale.  ekologjike, i riciklueshëm dhe më i qëndrueshëm se llojet e tjera.
Paketa përfshin edhe jastëkun që i përshtatet saktësisht madhësisë së krevatit. Është prej pëlhure (poliester dhe pambuk) dhe disponohet në ngjyrë të gri. Mbulesa jastëku me shkumë që ofron rehati në ndenjëse dhe qëndrueshmëri.
I reziston peshës deri në 150 kg


Dimensionet e sediljes së krevatit:
Gjatësia: 83 cm
Gjerësia: 86 cm
Lartësia: 127 cm

Dimensionet e përgjithshme të shtratit:
Gjatësia: 104 cm
Gjerësia: 125.5 cm
Lartësia totale: 200 cm
Rrezja mbështetëse: 42x3 mm
baza mbështetëse: 105 x 1.8 mm

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në paketimin e tij të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.