Pikture kanavace 100x3x100cm/CODE Pak296-000017

Lek 7,200

Piktura në telajo 100x3x100cmPiktura Ujore I na çon në një udhëtim paqeje dhe qetësie, teksa varkat lundrojnë mes ujërave blu të detit, duke krijuar një imazh të qetësisë dhe lirisë. Qielli...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Piktura në telajo 100x3x100cm

Piktura Ujore I na çon në një udhëtim paqeje dhe qetësie, teksa varkat lundrojnë mes ujërave blu të detit, duke krijuar një imazh të qetësisë dhe lirisë. Qielli dhe deti kombinohen në një valle unike ngjyrash, me nuancat e blusë dhe të kaltër që ndërveprojnë për të krijuar një pikturë atmosferike që na çon në një botë qetësie dhe bukurie.

Specifikimet:
* Bërë nga druri i përforcuar me rezistencë të madhe ndaj konsumit dhe përdorimit. Falë strukturës së fortë të kornizës prej druri, dërrasa ruan strukturën e saj solide edhe me një goditje natyrale në tabelë.
* Ofrohet ne ngjyre blu te hapur.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 100 cm.
Gjerësia: 3 cm.
Lartësia: 100 cm.

Komente:
Produkti dorëzohet i pamontuar, në paketim fabrike dhe me një udhëzues të detajuar montimi
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.