Abazhur metal chrome-glass D30x70cm/CODE PAK 147-000046

Lek 8,600 Lek 7,740

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Abazhur tavani me dy dritë PWL-1025 E27 xham krom D30x70cmPër ju që kërkoni një dritë tavani moderne për të kompletuar dekorimin e hapësirës tuaj personale, ky model është...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Abazhur tavani me dy dritë PWL-1025 E27 xham krom D30x70cm

Për ju që kërkoni një dritë tavani moderne për të kompletuar dekorimin e hapësirës tuaj personale, ky model është zgjidhja ideale. Ndriçues cilësor, në ngjyrë kromi me xham dhe me një dizajn të jashtëzakonshëm ideal për ambiente të brendshme

Specifikimet:
* Ngjyra: Krom - E bardhë
* Materiali: Metal - Xham
* Lloji i llambës: 2 x E27 - 60W
* Kabllo e bardhë
* Llambat nuk janë të përfshira

Dimensioni i produktit: D30x70cm lartësi
Dimensioni i kapelës: D12x19cm
Komente:
* Produkti dorëzohet në paketimin e tij të fabrikës.
* Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.