BackBack

Varese rrobash "PRIFT" in natural black color D40x160cm/CODE PAK120-000352

Lek 4,100

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE Varese rrobash "Prift" me ngjyrë natyrale-zi D40x160cmStenda moderne e palltove per  dysheme me një dizajn dhe stil rinor që do të rinovojë hyrjen e shtëpisë tuaj. Një...

E shitur

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE

Varese rrobash "Prift" me ngjyrë natyrale-zi D40x160cm

Stenda moderne e palltove per  dysheme me një dizajn dhe stil rinor që do të rinovojë hyrjen e shtëpisë tuaj. Një mobilje e nevojshme për çdo shtëpi dhe zyrë në nuancën natyrale të drurit për të akomoduar çantat dhe xhaketat tuaja.

Specifikimet:
* E punuar me kornizë druri dhe metal.
* Dizajn me mbështetje me katër këmbë dhe vende për tetë varëse rrobash.
* E disponueshme ne ngjyre natyrale - e zeze.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 40 cm.
Thellësia: 40 cm.
Lartësia: 160 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.