Abazhur cream color D30x150cm/CODE PAK 099-000044

Lek 7,300 Lek 6,570

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Abazhur metalike dyshemeje pakoworld nuance golden-pvc ne ngjyre krem D30x150cmDizajni i tij industrial shpërndan dritën në mënyrë harmonike duke krijuar lodra dritë/hije dhe kënde relaksi dhe pushimi që...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Abazhur metalike dyshemeje pakoworld nuance golden-pvc ne ngjyre krem D30x150cm

Dizajni i tij industrial shpërndan dritën në mënyrë harmonike duke krijuar lodra dritë/hije dhe kënde relaksi dhe pushimi që shfaqen.

Specifikimet:
* Mbështetje në bazë kolone metalike të përforcuar me bojë elektrostatike në ngjyrë të artë
* Nuanca e specifikimeve speciale prej PVC dhe qëndrueshmëri e lartë për ndriçim ofrohet në ngjyrë kremi dhe në shtëpi shfaqet një atmosferë e ngrohtë teksa shpërndan dritën.
* Lloji i llambës: E27
* Fuqia: 220-240V 50HZ 60W Maks
* Çelësi ndezës/fikës dhe kabllo 2 metra e gjatë
* Llamba nuk është e përfshirë

Dimensioni i produktit
Hije D30 - Lartësia: 20cm
Lartësia totale: 1.50 metra
Hapja rrethore e bazës: D25

Komentet:
* Produkti dorëzohet i montuar, në ambalazh fabrike dhe me një udhëzues montimi të detajuar.
* Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.