BackBack

TAS SALLATE BAMBOO BOWL LT BLUE/NATURAL Φ23Χ9CM/CODE 6-60-066-0007

Lek 2,200 Lek 1,540

TAS SALLATE BAMBOO BOWL LT BLUE/NATURAL Φ23Χ9CM/ CODE 6-60-066-0007

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAS SALLATE BAMBOO BOWL LT BLUE/NATURAL Φ23Χ9CM/

CODE 6-60-066-0007

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.