BackBack

SET GARDEN LOUNGE 3 PCS BLACK/CODE PAK200-000303

Lek 18,900 Lek 15,000

Komplet  VERANDE 3 copë  metal-RATTAN e zezë Dekoroni kopshtin apo ballkonin tuaj me trendin më të fundit të dizajnit modern! Seti i dhomës së ndenjes  ju ofron rehati në ndenjëse por...

beigebeige
whitewhite
Përshkrimi i Produktit


Komplet  VERANDE 3 copë  metal-RATTAN e zezë

Dekoroni kopshtin apo ballkonin tuaj me trendin më të fundit të dizajnit modern! Seti i dhomës së ndenjes  ju ofron rehati në ndenjëse por edhe qëndrueshmëri falë cilësisë së tij të shkëlqyer të ndërtimit. Vendoseni në ballkonin ose kopshtin tuaj dhe kombinoni estetikën me ergonominë.

Seti përfshin:
* Dy (2) kolltuqe
* Një (1) tavolinë

Specifikimet e karriges:
* Këmbët prej metali, sedilja prej RATTANI.
*E disponueshme ne ngjyre te zeze.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 72 cm
Thellësia: 77 cm
Lartësia: 85 cm
Lartësia e sediljes: 39 cm

Specifikimet e tabelës:
* Këmbët prej metali, tavolinë ratan dhe sipërfaqe prej xhami (5 mm)
* E disponueshme në ngjyrë të zezë-transparente.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 50 cm
Thellësia: 50 cm
Lartësia: 50 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATRIBUTET
Pesha bruto 12
Produkti me peshë neto 11
Gjatësia e produktit 50 - 72
Gjerësia e produktit 50 - 78
Lartësia e produktit 50 - 89
Materiali PE RATTAN - METAL 24x0.8MM - XHAM
Ngjyrë E Zezë
K/D PO
Numri i paketës së produktit 2
Paketim copë 1 set
Paketa me dimensione 51x51x25 72x80x92CBM

Paketa CBM 0,287
Vëllimi i peshës së produktit 57,357

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.