BackBack

SET/7 KANE & 6 GOTA CLEAR 1000/312ML/CODE 6-60-504-0013

Lek 4,900

SET/7 KANE & 6 GOTA CLEAR 1000/312ML/ CODE 6-60-504-0013

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/7 KANE & 6 GOTA CLEAR 1000/312ML/

CODE 6-60-504-0013

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.