BackBack

PJATANCE DJATHI 32X25CM PLATEAU CHEESE 3P 7721/CODE 65.000.151

Lek 4,300 Lek 3,010

PJATANCE DJATHI 32X25CM PLATEAU CHEESE 3P 7721/ CODE 65.000.151

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE DJATHI 32X25CM PLATEAU CHEESE 3P 7721/

CODE 65.000.151

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.