BackBack

MBAJTESE KARTPECETASH METALIKE 18X8X9.5 CM/CODE MTT302

Lek 900 Lek 720

MBAJTESE KARTPECETASH METALIKE 18X8X9.5 CM/ CODE MTT302

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE KARTPECETASH METALIKE 18X8X9.5 CM/

CODE MTT302

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.