BackBack

MBAJTESE EMBELSIRE ETAGERE 2 LEVEL MAGIC "POISENTIA"/CODE 06.240.73

Lek 4,600 Lek 3,680

MBAJTESE EMBELSIRE ETAGERE 2 LEVEL MAGIC/ CODE 06.240.73

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMBELSIRE ETAGERE 2 LEVEL MAGIC/

CODE 06.240.73

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.