BackBack

KOMODINE 6 SIRTARE WHITE/BROWN 80.5X40X81 CODE 3-50-147-0076

Lek 47,700 Lek 23,850

KOMODINE 6 SIRTARE WHITE/BROWN 80.5X40X81 CODE 3-50-147-0076

E shitur

Përshkrimi i Produktit

KOMODINE 6 SIRTARE WHITE/BROWN 80.5X40X81

CODE 3-50-147-0076

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.