BackBack

SET GOTE LENGJE 6 COPE

Lek 3,800 Lek 2,880

GOTE LENGJE 6 COPE pink 220CC/ CODE SETTIR112K6

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

GOTE LENGJE 6 COPE pink 220CC/

CODE SETTIR112K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.