BackBack

DEKANTER GLASS WINE DECANTER CLEAR H20CM/CODE 6-70-504-0055

Lek 3,200 Lek 2,560

DEKANTER GLASS WINE DECANTER CLEAR H20CM/ CODE 6-70-504-0055

E shitur

Përshkrimi i Produktit

DEKANTER GLASS WINE DECANTER CLEAR H20CM/

CODE 6-70-504-0055

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.