BackBack

KARRIGE kadife koral me këmbë metalike ngjyrë arre-gold 61x46x84cm/CODE PAK101-000047

Lek 15,500

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE kadife koral me këmbë  metalike ngjyrë  e arre-gold 61x46x84cm/CODE PAK101-000047Karrigia ka ardhur për ju që dëshironi një ndenjëse bizhuteri për hapësirën tuaj, pa mbetur prapa në cilësi,...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 


KARRIGE kadife koral me këmbë  metalike ngjyrë  e arre-gold 61x46x84cm/CODE PAK101-000047

Karrigia ka ardhur për ju që dëshironi një ndenjëse bizhuteri për hapësirën tuaj, pa mbetur prapa në cilësi, komoditet dhe qëndrueshmëri.
Ideale për: Dyqane, kafene, hotele, Airbnb, sallone si dhe në çdo shtëpi moderne

Specifikimet:
* Mbrapa dhe sedilja prej kadifeje.
* Këmbët prej metali (D: 32-19 mm)
* E disponueshme në ngjyrë koral-arre-artë.

Dimensionet:
Gjatësia: 61 cm.
Thellësia: 56 cm.
Lartësia: 84 cm.
Lartësia e sediljes: 47 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 7.25
Net Weight product 6.45
Lenght product 61
Width product 55
Height product 84
Minimum height product 47
Material METAL VELVET WOOD
Color CORAL COLOR - WALNUT - GOLDEN
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 2
Dimension package 71x55x62
CBM pcs 0.121
CBM package 0.242
Volume weight product 24.211
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.