BackBack

Abazhur antike-bardhe D24x35cm/CODE Pak202-000043

Lek 2,600

Abazhur  D24x35cmSpecifikimet:* Kornizë prej metali.* Kapelë PVC dhe pëlhurë. ecru antike.* Ka një vend për 1 llambë E27. Nuk përfshihet në paketë.* Gjatësia e kabllit: 150 cm* Ka një çelës ndezës/fikje.Dimensioni i...

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
Abazhur  D24x35cm

Specifikimet:
* Kornizë prej metali.
* Kapelë PVC dhe pëlhurë. ecru antike.
* Ka një vend për 1 llambë E27. Nuk përfshihet në paketë.
* Gjatësia e kabllit: 150 cm
* Ka një çelës ndezës/fikje.

Dimensioni i produktit
Diametri i kapelës: 24 cm.
Gjithsej: 24x37 cm

Komentet:
Produkti dorëzohet në ambalazh fabrike. Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.