BackBack

Tavoline golden-natural D40x70cm/CODE PAK224-000007

Lek 4,570

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë kafeje anësore ari-natyrale D40x70cmNëse eleganca, cilësia dhe dizajni industrial janë stili juaj, atëherë tavolina e kafesë  është bërë vetëm për ju.Ka materiale të qëndrueshme dhe një...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolinë kafeje anësore ari-natyrale D40x70cm

Nëse eleganca, cilësia dhe dizajni industrial janë stili juaj, atëherë tavolina e kafesë  është bërë vetëm për ju.
Ka materiale të qëndrueshme dhe një dizajn të veçantë në mënyrë që të dallohet në hapësirën tuaj.

Specifikimet:
* Ngjyra: ari-natyrale
* E punuar prej metali me cilësi të shkëlqyer dhe rezistencë të lartë ndaj konsumimit dhe kohës dhe drurit të ahut.

Dimensioni:
Gjatësia: 40 cm
Gjerësia: 40 cm
Lartësia: 70 cm
Dimensioni i bazës D30cm.
Komente:

Produkti dorëzohet i pamontuar në paketimin e tij të fabrikës me udhëzime të detajuara të montimit
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.