BackBack

Tavoline white-brown 72x45x42cm/CODE PAK120-000133

Lek 5,160

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë kafeje bardhë-kafe 72x45x42cm Një tavolinë që i përshtatet çdo dhome ndenjeje me shije, madje duke i shtuar edhe estetikën e saj. Punim cilësor që mbulon të...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolinë kafeje bardhë-kafe 72x45x42cm

Një tavolinë që i përshtatet çdo dhome ndenjeje me shije, madje duke i shtuar edhe estetikën e saj. Punim cilësor që mbulon të gjitha shijet dhe bën përshtypje.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë .
* E disponueshme ne ngjyre te bardhe me kembe kafe.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 72 cm
Thellësia: 45 cm
Lartësia: 42 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.