BackBack

Tavoline white 60x40x43cm/CODE PAK039-000168

Lek 5,040

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  ATTRIBUTES Gross Weight 6.63 Net Weight product 6 Lenght product 60 Width product 40 Height product 43 Material CLIPBOARD WITH MELAMINE 16MM Color WHITE K/D YES Number...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

ATTRIBUTES
Gross Weight 6.63
Net Weight product 6
Lenght product 60
Width product 40
Height product 43
Material CLIPBOARD WITH MELAMINE 16MM
Color WHITE
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 42,5x68,6x8.5
CBM pcs 0.025
CBM package 0.025
Volume weight product 4.956
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.