BackBack

Tavoline sonoma kafe 72x45x42cm/CODE PAK120-000134

Lek 5,160

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë kafeje sonoma-kafe 72x45x42cm Një tavolinë që i përshtatet çdo dhome ndenjeje me shije, madje duke i shtuar edhe estetikën e saj. Ndërtim cilësor që mbulon të...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolinë kafeje sonoma-kafe 72x45x42cm

Një tavolinë që i përshtatet çdo dhome ndenjeje me shije, madje duke i shtuar edhe estetikën e saj. Ndërtim cilësor që mbulon të gjitha shijet dhe bën përshtypje.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë  druri të fortë>
* E disponueshme me sonoma-kafe.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 72 cm
Thellësia: 45 cm
Lartësia: 42 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.
ATTRIBUTES
Net Weight product 7
Lenght product 72
Width product 45
Height product 42
Material CLIPBOARD WITH MELAMINE 18mm, - WOODEN LEGS
Color SONOMA - BROWN
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 46x96x5
CBM pcs 0.022
CBM package 0.022
Real Weight product 7
Volume weight product 4.416

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.