BackBack

Mbajtese TV FIRENZE sonoma color 120,5x41x33/CODE Pak049-000044

Lek 7,600

Mbajtese TV FIRENZE sonoma color 120,5x41x33/ CODE Pak049-000044

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Mbajtese TV FIRENZE sonoma color 120,5x41x33/

CODE Pak049-000044

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.