BackBack

KOMODINE WHITE/PINK 51X35X70,5/ CODE 3-50-106-0070

Lek 32,000 Lek 16,000

KOMODINE WHITE/PINK 51X35X70,5/ CODE 3-50-106-0070

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOMODINE WHITE/PINK 51X35X70,5/

CODE 3-50-106-0070

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.