BackBack

KOMO DRURI WOODEN CABINET CREME 80Χ40Χ105CM/CODE 3-50-147-0103

Lek 57,300 Lek 34,380

KOMO DRURI WOODEN CABINET CREME 80Χ40Χ105CM/ CODE 3-50-147-0103

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOMO DRURI WOODEN CABINET CREME 80Χ40Χ105CM/

CODE 3-50-147-0103

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.