BackBack

ABAZHUR KOMODINE KID white-gray-brown D24x32cm/CODE PAK202-000083

Lek 3,300 Lek 2,970

ABAZHUR KOMODINE KID white-gray-brown D24x32cm/ CODE PAK202-000083

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR KOMODINE KID white-gray-brown D24x32cm/

CODE PAK202-000083

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.