BackBack

Abazhur E27 gold-silver-beige 38x155cm/CODE PAK202-000107

Lek 10,500

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE Abazhur dyshemeje PWL-1062 ar-argjend-e zeze bezhe 38x155cmSpecifikimet:* Mbështetje në një bazë metalike të përforcuar në ngjyrë ari.* Specifikimi i veçantë dhe abazhuri shumë i qëndrueshëm ofrohet në...

E shitur

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE

Abazhur dyshemeje PWL-1062 ar-argjend-e zeze bezhe 38x155cm

Specifikimet:
* Mbështetje në një bazë metalike të përforcuar në ngjyrë ari.
* Specifikimi i veçantë dhe abazhuri shumë i qëndrueshëm ofrohet në ngjyrë bezhe me detaje argjendi dhe krijon një atmosferë të ngrohtë në shtëpi pasi shpërndan dritën.
* Lloji i llambës: E27 1x60W
* Llamba nuk përfshihet.

Dimensioni i produktit: 38 x 155cm

Komente:
*Produkti dorëzohet i pamontuar, në ambalazh fabrike dhe me një udhëzues montimi të detajuar.
*Ngjyra e ngjyrave të produktit mund të ndryshojë pak nga paraqitja fotografike në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.