BackBack

Abazhur anthracite-silver D22x36.5cm/CODE PAK147-000099

Lek 3,100

Abazhur tavoline PWL-1183  Ε27 antracit-argjend D22x36.5cmSpecifikimet:* Baza: Nga korniza metalike në ngjyrë argjendi* Ngjyra e kapelës: Antracit* Lloji i llambës E27 1x20W* Llamba nuk është e përfshirëDimensioni i produktit: D22x36.5cmKomentet:* Produkti...

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
Abazhur tavoline PWL-1183  Ε27 antracit-argjend D22x36.5cm

Specifikimet:
* Baza: Nga korniza metalike në ngjyrë argjendi
* Ngjyra e kapelës: Antracit
* Lloji i llambës E27 1x20W
* Llamba nuk është e përfshirë

Dimensioni i produktit: D22x36.5cm

Komentet:
* Produkti dorëzohet në paketimin e tij të fabrikës
* Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.