BackBack

TENXHERE E CEKET LOW CASSEROLE 30 6L SUPERIOR INOX/CODE 60.000.30

Lek 12,300 Lek 9,840

TENXHERE E CEKET LOW CASSEROLE 30 6L SUPERIOR INOX/ CODE 60.000.30

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE E CEKET LOW CASSEROLE 30 6L SUPERIOR INOX/

CODE 60.000.30

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.