BackBack

TAVOLINE sonoma 120-160x80x76/CODE PAK 096-000001

Lek 27,100

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE   Tavoline me ngjyra polimorfike me hapje sonoma 120-160x80x76εκ Karakteristikat:-Ngjyra e këmbëve: Veshje e zezë-Pllaka: MDF - 20mm- Trashësia e dërrasës: 18 mm-Tub hekuri: 32*1.1- E disponueshme ne...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

 Tavoline me ngjyra polimorfike me hapje sonoma 120-160x80x76εκ

Karakteristikat:
-Ngjyra e këmbëve: Veshje e zezë
-Pllaka: MDF - 20mm
- Trashësia e dërrasës: 18 mm
-Tub hekuri: 32*1.1
- E disponueshme ne ngjyre sonoma.
- Polimorfik-hapje

Dimensioni:
Gjatësia: 120-160 cm
Gjerësia: 80 cm
Lartësia: 76 cm

Komente:
Produkti dorëzohet i pamontuar, në paketim fabrike dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë nga ngjyra e produktit në imazh

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.