BackBack

Tavoline oak-black color 60x60x48cm/CODE PAk104-000012

Lek 5,940

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavoline kafeje metal ne ngjyre lisi/zi 60x60x48cm Nëse eleganca, cilësia dhe dizajni industrial janë stili juaj, atëherë tavolina e kafesë është bërë vetëm për ju. Ka materiale...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavoline kafeje metal ne ngjyre lisi/zi 60x60x48cm

Nëse eleganca, cilësia dhe dizajni industrial janë stili juaj, atëherë tavolina e kafesë është bërë vetëm për ju.
Ka materiale të qëndrueshem dhe një dizajn të veçantë në mënyrë që të dallohet në hapësirën tuaj.

Specifikimet:
* E punuar me MDF dhe metal.
* E disponueshme ne ngjyre te zeze lisi.

Dimensioni i tabelës:
Gjatësia: 60 cm.
Thellësia: 60 cm.
Lartësia: 48 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.
ATTRIBUTES
Net Weight product 5
Lenght product 60
Width product 60
Height product 48
Material METAL - MDF
Color BLACK - OAK
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 62x7x58
CBM pcs 0,025
CBM package 0,025
Real Weight product 5
Volume weight product 5,034

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.