BackBack

TAVOLINE oak-black 160x90x75cm/CODE PAK197-000070

Lek 29,700

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavolina  lisi-zi 160x90x75cmSpecifikimet:* Sipërfaqja e bërë nga chipboard me cilësi të lartë me veshje melamine, këmbët prej metali.* E disponueshme ne ngjyre lisi.Dimensionet:Gjatësia: 160 cm.Thellësia: 90 cm.Lartësia:...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavolina  lisi-zi 160x90x75cm

Specifikimet:
* Sipërfaqja e bërë nga chipboard me cilësi të lartë me veshje melamine, këmbët prej metali.
* E disponueshme ne ngjyre lisi.

Dimensionet:
Gjatësia: 160 cm.
Thellësia: 90 cm.
Lartësia: 75 cm.
Trashësia e sipërfaqes: 35 mm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.