BackBack

TAS CERALE BOWL 12CM FLORAL/CODE 14.201.124

Lek 1,300 Lek 910

TAS CERALE BOWL 12CM FLORAL/ CODE 14.201.124

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAS CERALE BOWL 12CM FLORAL/

CODE 14.201.124

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.