BackBack

SHISHE QELQI"BRONZE"31CM/CODE KRA127

Lek 5,300 Lek 3,180

SHISHE QELQI"BRONZE"31CM/ CODE KRA127

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHISHE QELQI"BRONZE"31CM/

CODE KRA127

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.