DEKOR MURI METALIK LEAVES 74X5X41CM/CODE 3-70-386-0078

Lek 9,400 Lek 5,640

DEKOR MURI METALIK LEAVES 74X5X41CM/ CODE 3-70-386-0078

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR MURI METALIK LEAVES 74X5X41CM/

CODE 3-70-386-0078

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.