BackBack

MBAJTESE CADRASH METAL UMBRELLA HOLDER WHITE 32Χ26Χ72CM/CODE 3-70-207-0161

Lek 6,600 Lek 5,280

MBAJTESE CADRASH METAL UMBRELLA HOLDER WHITE 32Χ26Χ72CM/ CODE 3-70-207-0161

E shitur

Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE CADRASH METAL UMBRELLA HOLDER WHITE 32Χ26Χ72CM/

CODE 3-70-207-0161

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.