BackBack

TABAKA SERVIRJE PL TRAY W/MIRROR ANT.WHITE/GOLD 39Χ25Χ3CM/CODE 3-70-413-0004

Lek 1,700

TABAKA SERVIRJE PL TRAY W/MIRROR ANT.WHITE/GOLD 39Χ25Χ3CM/ CODE  3-70-413-0004

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TABAKA SERVIRJE PL TRAY W/MIRROR ANT.WHITE/GOLD 39Χ25Χ3CM/

CODE  3-70-413-0004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.