BackBack

SHANDAN METAL TABLETOP 3 SEAT CANDLE HOLDER GOLDEN/BLACK 52X31X7 / CODE 3-70-447-0219

Lek 4,500 Lek 3,600

SHANDAN METAL TABLETOP 3 SEAT CANDLE HOLDER GOLDEN/BLACK 52X31X7 / CODE 3-70-447-0219

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHANDAN METAL TABLETOP 3 SEAT CANDLE HOLDER GOLDEN/BLACK 52X31X7 /

CODE 3-70-447-0219

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.