BackBack

SET THIKASH INOKS 6 COPE KNIVES INOX/BLOCK ACACIA 6PCS/CODE 01.00.606

Lek 11,400 Lek 9,120

SET THIKASH INOKS 6 COPE KNIVES INOX/BLOCK ACACIA 6PCS/ CODE 01.00.606

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET THIKASH INOKS 6 COPE KNIVES INOX/BLOCK ACACIA 6PCS/

CODE 01.00.606

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.