BackBack

SET PJATA 20 COPE "FANTASTIC"/CODE 25.431.40

Lek 15,800 Lek 12,640

SET PJATA 20 COPE "FANTASTIC"/ CODE 25.431.40 6 PJATA ANTIPASTE  6 PJATA TE THELLA 6 PJATA FRUTE  1 TAS SALLATE  1 PJATANCE

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET PJATA 20 COPE "FANTASTIC"/

CODE 25.431.40

6 PJATA ANTIPASTE 

6 PJATA TE THELLA

6 PJATA FRUTE 

1 TAS SALLATE 

1 PJATANCE

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.