BackBack

SET PER AMVISA S/3 PINK/CODE 6-60-803-0002

Lek 2,600 Lek 2,080

SET PER AMVISA S/3 APRON/GLOVE/POT HOLDER PINK/ CODE 6-60-803-0002

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PER AMVISA S/3 APRON/GLOVE/POT HOLDER PINK/

CODE 6-60-803-0002

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.