BackBack

SET FILXHAN KAFEJE 6 COPE ESPRESSO CUP AND SAUCER BORDEAUX 100CC/CODE HUN126K6

Lek 2,400 Lek 1,920

SET FILXHAN KAFEJE 6 COPE ESPRESSO CUP AND SAUCER BORDEAUX 100CC/ CODE HUN126K6

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN KAFEJE 6 COPE ESPRESSO CUP AND SAUCER BORDEAUX 100CC/

CODE HUN126K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.