BackBack

SET/6 GOTA VERE CUVEE WHITE WINE 345CC H: 21.3CM /CODE NU66056-6

Lek 3,500 Lek 2,800

SET/6 GOTA VERE CUVEE WHITE WINE 345CC H: 21.3CM / CODE NU66056-6

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 GOTA VERE CUVEE WHITE WINE 345CC H: 21.3CM /

CODE NU66056-6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.