BackBack

S/6 GOTA 3 NUDE 00CC H:14.5CM D:6.2CM CODE NU64132-6

Lek 4,400 Lek 3,080

S/6 GOTA 3 NUDE 00CC H:14.5CM D:6.2CM CODE NU64132-6

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

S/6 GOTA 3 NUDE 00CC H:14.5CM D:6.2CM

CODE NU64132-6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.