BackBack

KREDENCE METALIKE METAL CONSOLE TABLE W/MIRROR GOLDEN 120Χ35Χ80 / CODE 3-50-731-0008

Lek 36,200 Lek 28,960

KREDENCE METALIKE METAL CONSOLE TABLE W/MIRROR GOLDEN 120Χ35Χ80 / CODE 3-50-731-0008

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KREDENCE METALIKE METAL CONSOLE TABLE W/MIRROR GOLDEN 120Χ35Χ80 /

CODE 3-50-731-0008

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.